Vychýrená gastronómia
Pobyt v našom penzióne je skvelý spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať nové sily a odísť svieži a nabití energiou. Či už hľadáte romantický pobyt, rodinnú dovolenku alebo možnosť vyraziť si s priateľmi, máme pre každého niečo.
Reštaurácia
Lobby bar
Terasa
Vináreň
Zažite chuť Liptova

Vychýrená a oceňovaná gastronómia nášho hotela si zakladá na čerstvosti, sezónnosti, kvalitných surovinách a slovenskej tradícii. O to, aby zo slovenskej kuchyne vzniklo umelecké dielo na tanieri, sa postará talentovaný šéfkuchár Peter Bracho a jeho tím.

Vychutnajte si jedlo a drinky na letnej terase

Počas teplých dní sa pohodlne usaďte na letnej terase s nádherným výhľadom na areál hotela a okolité kopce Nízkych Tatier za zvuku zurčiaceho potoka Štiavnica a spevu vtákov. Vychutnajte si osviežujúcu limonádu z našich domácich sirupov alebo vychladené pivo zo štiavnického pivovaru ERB.

Objavte našu vináreň

Usaďte sa v pohodlných kreslách v našom Lobby bare spolu s priateľmi a vychutnajte si počas zimných mesiacov rodinnú a pohodovú atmosféru pri praskajúcom ohni v krbe. Doprajte si lahodné slovenské víno z našej ponuky alebo na Slovensku praženú kávu Ebenica s chutným dezertom.