Letné kúpalisko
Letné kúpalisko
Typ

#pre rodinu #relax

Poloha

Liptovský Ján

Dostupnosť od penziónu

3 min. autom

Popis
Termálna voda vo vonkajších bazénoch s teplotou 26 – 29°C, ktorá pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov silno uhličitá a stredne sírovodíková. Má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok, no vzhľadom na svoje zloženie, nie je vhodná pre deti do 3 rokov.

Kúpalisko má detský bazén, bazén s fontánkou, relaxačný bazén a plavecký bazén, priamo v hoteli sú to vnútorný plavecký bazén (25 m) a malý relaxačný bazén (15 m). Z ďalších doplnkových služieb to sú sauna, masáže, relaxačný kúpeľ posilňovací stroj, Jumping – jumping na profi trampolínkach, morský kúpeľ.

Na letnom kúpalisku sú zabezpečené pre návštevníkov gastro služby, športové a animačné aktivity. K dispozícii sú bufety Rotunda, Panimi a bufet – čerstvé langoše, animačné aktivity (detské tvorivé dielne, maľovanie na tvár, súťažné kvízy a hry vo vode aj na zemi a iné), trampolína, tenisový kurt, detské preliezačky, športové aktivity (plážový volejbal, petang, tenis). Parkovanie zadarmo je zabezpečené na hotelovom parkovisku. Kúpalisko je otvorené len počas letnej sezóny.

Text a foto: www.visitliptov.sk

Ubytovanie od 90 € / noc

4,3 · 266 hodnotení

Príhod / odchod *
Počet dospelých
Počet detí
Kontaktujte nás
penzionuna@penzionuna.sk
+421 910 862 862
Starojánska 25 032 03 Liptovský Ján