Letné kúpalisko
Letné kúpalisko
Typ

#pre rodinu #relax

Poloha

Liptovský Ján

Dostupnosť od penziónu

3 min. autom

Popis
Letné kúpalisko v Liptovskom Jáne je ideálnym miestom na strávenie horúcich letných dní a zábavy pre celú rodinu. Nachádza sa v krásnom prostredí Liptovskej kotliny, obklopené zelenými kopčekmi a pokojnou prírodou. Svojou bohatou ponukou a modernými zariadeniami poskytuje dokonalé prostredie na oddych a relaxáciu.

Hlavnou atrakciou letného kúpaliska je samozrejme bazénový komplex. Nájdete tu niekoľko bazénov rôznych veľkostí a hĺbok, kde si môžete schladnúť a plávať. Pre deti sú k dispozícii aj detské bazény s atrakciami, ako sú vodné hrady, šmykľavky a vodné trampolíny, ktoré ich určite zabavia.

Okrem bazénových radovánok môžete v kúpalisku využiť aj širokú škálu ďalších zábavných aktivít. Pre tých, ktorí preferujú pokojnejšiu zábavu, je k dispozícii plážový volejbal, kde si môžete zahrať so svojimi priateľmi alebo rodinou. Pre tých, ktorí preferujú pokojnejšiu zábavu, je k dispozícii plážový volejbal, kde si môžete zahrať so svojimi priateľmi alebo rodinou. Môžete si tiež vyskúšať mini-golf, stolný tenis alebo sa jednoducho oddať opaľovaniu na slnečných lehátkach na okraji bazénov.

Letné kúpalisko tiež ponúka reštauráciu a bufety, kde si môžete dopriať osviežujúce nápoje, ľahké občerstvenie a chutné jedlá. Počas horúcich letných dní je skvelé si vychutnať čerstvý ovocný kokteil alebo si dať obľúbené zmrzlinové poháre.
Ubytovanie od 80 € / noc
Príhod / odchod *
Počet dospelých
Počet detí
Kontaktujte nás
penzionuna@penzionuna.sk
+421 910 862 862
Starojánska 25 032 03 Liptovský Ján